• zaloguj się
  • utwórz konto

Studia podyplomowe

zmień rekrutację anuluj wybór

Oferta prezentowana na tej stronie ograniczona jest do wybranej rekrutacji. Jeśli chcesz zobaczyć resztę oferty, wybierz inną rekrutację.

Przerwa techniczna IRK

Szanowni Państwo!

Informujemy, że w terminie od 1 czerwca godz. 10:00 do 4 czerwca godz. 20:59 nastąpi przerwa techniczna w systemie IRK.

Nie będzie możliwości logowania się.

System będzie ponownie dostępny od 4 czerwca godz. 21:00.

Nie wykluczamy możliwości wcześniejszego uruchomienia.

Przepraszamy za utrudnienia.

Prace serwisowe IRK! - 23.01.2023

Szanowni Panstwo,

informujemy, że w dniu 23.01.2023 r. (poniedziałek) odbędą się zewnętrzne prace serwisowe IRK.

Prosimy nie krzystać z serwisu IRK od godziny 15:00 (poniedziałek) do godziny 9:00 (wtorek).

Za utrudnienia przepraszamy.

NOWATORSKI PROGRAM STUDIÓW I i II STOPNIA NA KIERUNKU BEZPIECZEŃSTWO WEWNĘTRZNE

Szanowni Kandydaci,

od roku akad. 2022/2023 proponujemy

NOWATORSKI PROGRAM STUDIÓW I i II STOPNIA NA KIERUNKU BEZPIECZEŃSTWO WEWNĘTRZNE, odpowiadający zapotrzebowaniu rynku pracy oraz ściśle związany ze specyfiką Uczelni o charakterze pożarniczym.

Nowe obieralne moduły przedmiotów w zakresach:

·         Ochrona przeciwpożarowa (I stopień);

·         Ochrona ludności, obrona cywilna i zarządzanie kryzysowe (I stopień);

·         Zarządzanie w formacjach umundurowanych (II stopień);

·     Analityk bezpieczeństwa (II stopień).

W zależności od wybranego zakresu, nowe dodatkowe uprawnienia:

·         Szkolenie podstawowe ratownika OSP;

·         Szkolenia na instruktora obrony cywilnej;

·         Szkolenie kierownika bezpieczeństwa imprezy masowej;

·         Szkolenia SPSS (szeroko pojęta analiza danych).

Proponujemy nowe ciekawe zajęcia:

• Cyberbezpieczeństwo,
  • Zarządzanie projektami bezpieczeństwa,
  • Pierwsza pomoc z elementami ratownictwa medycznego (ze świadectwem ukończenia szkolenia),
  • Elementy protokołu dyplomatycznego w służbie
  • i wiele innych, stawiając przede wszystkim na praktykę.

Link do programu:

Dołącz do nas, weź udział w rekrutacji!

Zapisy na studia dla tegorocznych maturzystów

| Małgorzata Ciuka-Witrylak

Jeżeli jesteś tegorocznym maturzystą aby zapisać się na wybrany rodzaj studiów musisz wprowadzić wirtualnie swoją maturę zgodnie z poniższą procedurą. Zachęcamy do obejrzenia filmu w którym pokazana jest dokładnie procedura zapisu.

Procedura tworzenia konta przez IRK podczas rekrutacji na studia podyplomowe SPK

| Monika Kijas

Prosimy o wypełnienie danych na koncie zgodnie z filmem zamieszczonym na stronie. Link do filmu znajduje się na stronie SGSP w zakladce Studia podyplomowe/SPK. Po pozytywnej ocenie rekrutacji należy wydrukować formularz zgłoszeniowy, który będzie trzeba okazać wraz z dokumentami rekrutacyjnymi.

Uruchmienie internetowej rejestracji kandydatów na studia podyplomowe i szkolenia

| Krzysztof Łącki

Miło nam poinformować, że z dniem 1 grudnia 2021 r. rozszerzamy funkcjonalość systemu Internetowej Rejestracji Kandydatów o rekrutacje na studia podyplomowe oraz szkolenia prowadzone w Szkole Głównej Służby Pożarniczej.

Już w dniu premiery uruchamiamy pierwszty nabór.

Rozpoczęte w sposób tradycyjny rekrutacje zostaną dokończone z wykorzystaniem dotychczas stosowanych metod.

Sukcesywnie przeniesiemy w do systemu IRK wszystkie prowadzone rekrutacje.

Zapraszamy!

Uruchomienie naboru na studia podyplomowe przeszkolenie zawodowe przygotowujące do zajmowania stanowisk związanych z kierowaniem działaniami ratowniczymi (SPK-6)

| Krzysztof Łącki

Miło nam poinformować, że 1 grudnia 2021 r. ruszają zapisy na studia podyplomowe przeszkolenie zawodowe przygotowujące do zajmowania stanowisk związanych z kierowaniem działaniami ratowniczymi (SPK-6).

Przypominamy, że udział w rekrutacji możliwy jest wyłacznie dla osób posiadających skierowanie.

START!

| Justyna Buta

Witamy w Internetowej Rekrutacji Kandydatów!

Informujemy, że Szkoła Główna Służby Pożarniczej w Warszawie dołączyła do grona Uczelni przeprowadzających proces rekrutacji w trybie on-line.

Priorytetem jest bezpieczne i komfortowe przejście przez procedurę rekrutacji na studia.